Projekt: Cykl Spotów Radiowych pt.:„Ekospot”
Działanie Filmy, cykliczne programy telewizyjne i radiowe
Nazwa przedsiębiorstwa Katolickie Radio Archidiecezji Warszawskiej Św. Józef
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-449
Województwo mazowieckie
Telefon (022) 626 96 69
Faks (022) 626 96 79
Nazwa przedsięwzięcia Cykl Spotów Radiowych pt.:„Ekospot”
Lokalizacja przedsięwzięcia
   Województwo: Cały kraj
Opis przedsięwzięcia
Celem przedsięwzięcia było przygotowanie i przeprowadzenie kampanii medialnej polegającej na emisji spotów radiowych na antenach 11 katolickich stacji radiowych. Są to: Radio Św. Józef (Warszawa), Radio eM (Katowice), Radio RDN Małopolska, Radio Emaus (Poznań), Radio Nadzieja (Łomża), VIA Katolickie Radio Rzeszów, Radio Plus Radom, Radio Victoria (Łowicz), Katolickie Radio Płock, Katolickie Radio Ciechanów, Katolickie Radio Podlasie. W ramach realizowanego projektu powstanie 77 spotów reklamowych. Głównym celem kampanii jest osiągnięcie efektu uwrażliwienia słuchaczy na problematykę ekologiczną. Ma ona zachęcać odbiorców do podejmowania w codziennym życiu prostych działań przyczyniających się do ochrony środowiska.

Wnioskodawca/Realizator:

Katolickie Radio Archidiecezji Warszawskiej Św. Józef
ul. Łazienkowska 14
00-449 Warszawa
Tel. (022) 626 96 69
Fax. (022) 626 96 79
E-mail: biuro@sielskiefale.pl
Województwo: Mazowieckie

Efekty rzeczowe:

- produkcja spotów
- emisja spotów
- plakaty
- konferencja
- konkurs

Efekt ekologiczny:

Słuchacz rozgłośni uczestniczących w realizacji zadania jest zróżnicowany i jest mieszkańcem zarówno wielkich miast (Warszawa, Katowice, Poznań), jak też mniejszych ośrodków i wsi. Dzięki zaangażowaniu w pierwszej fazie realizacji projektu dzieci i młodzieży uzyskujemy jeszcze większe zainteresowanie i identyfikację z poruszanymi – wskazanymi przez samych słuchaczy i ich najbliższych - problemami ekologicznymi.
Trzeba zaznaczyć, że 11 rozgłośni, które wnioskują o dotację, swoim zasięgiem obejmują mieszkańców 11 województw (mazowieckie, łódzkie, śląskie, wielkopolskie, małopolskie, podkarpackie, podlaskie, małopolskie, opolskie, warmińsko-mazurskie, świętokrzyskie, kujawsko-pomorskie). Dzięki zamieszczeniu spotów w Internecie umożliwimy zapoznanie się z nimi słuchaczom mieszkającym poza zasięgiem poszczególnych stacji a także poza granicami Polski. Tak więc można założyć, że treść projektu dotrze nawet do kilku milionów osób.
Wielkim atutem, który wpłynie znacząco na końcowy efekt ekologiczny zadania, jest wysoka wiarygodność treści pojawiających się na antenie rozgłośni katolickich. Dzięki temu wiele osób może zmienić swoje dotychczasowe nastawienie do zagadnień ekologicznych i ochrony środowiska.

Termin realizacji: 2007 r. – 2008 r.
Grupa odbiorców Osoby słuchające radia
Strona www projektu -
Czas trwania od: 01-01-2007 - do: 31-12-2008

Zdjęcia

Do projektu nie dodano jeszcze żadnych zdjęć.

Projekt został dodany: 07-05-2010, liczba wyświetleń: 1679

panel_dol
Copyright © 2009 PTH Technika